Protez Saç Nedir? Protez Saç Hakkında Her Şey

Protez saç en basit tanımı ile doğal materyallerden oluşan, nefes alabilen altyapıya sahip bir saçlandırma metodudur. Saç azalması sorunu yaşayan bireylere uygulanan bu yöntem tamımı ile doğallık ve rahatlık üzerine kuruludur.
Kendi saçınızdan alınan örnekle, size özel olarak tamamı ile kendi saçınıza uyumlu olarak gerçek saçlar, tül bir altyapıyla birleştirilerek bir saçlandırma sistemi oluşturulur. Buradaki ana prensip, doğallık ve rahatlık üzerinedir. Söz hususu tül altyapı, soluk alabilen, su yaşamış bilen resmen ikinci bir deri işlevindedir.
Bu çok ince yapıya birer birer ekilen saçlar bütün zarif yapısına karşın dökülme olasılığına karşı son derece kuvvetli şekilde birleşik edilir. Bu şekilde kişinin kullandığı saçın yapaylık hissi ortadan kalkar hem de güvenle kullanmasını sağlar.

Sizi Yeni Saçlarınız ile Buluşturuyoruz!

Ümraniye Protez Saç Merkezi, size bütün saç problemlerinizde yardımcı olmak amacıyla vardır. Protez saçlandırma sistemlerine dair bütün uygulama, bakım ve onarım işlemlerinde tam destek sunar.

Saç dökülmesi, hastalık gibi nedenlerden kaynaklı saç problemleri yaşadığınız ve protez saç uygulamasına karar verdiğinizde, görünüşünüzü birebir etkileyecek saçlarınızı güvenilir kurumlara emanet etmek istediğinizde, Ümraniye Protez Saç Merkezi olarak size memnuniyet garantisi verir.

Protez Saç Süreci ve İşleyişi

Bizimle iletişime Geçin

0535 608 59 98

Uygulama Öncesi Analiz.

Protez saçlar kişiye özel olarak üretilip, önce kişinin bir saç örneği alıyoruz. Beraberinde uygulama yapılacak bölgenin ölçümleri alınır. Analiz sonuçlarına göre protez saçınız üretilerek size uyumlu olması sağlanır.

Protez Saçınız için Model ve Kesim

Uzun ve ham olan saçlarınız bu süreçte zevkiniz, talepleriniz ve uzman yardımı ile saçınıza model verme ve saç kesim işlemi yapılır. Artık yeni saçlarınız ve siz kendinizden emin bir şekilde tekrar aynalara bakabilirsiniz.

Protez Saçın Uygulanması

Protez saçınızın üretimi en yüksek kalitede gerçekleşir. Üretilen protez saçınız uzmanlarımız tarafından size uygulaması yapılır. Bu uygulama işlemi yaklaşık 2 saat sürer. Uygulama işleminin ardından son işlem olan modelleme sürecine geçilir.

Protez Saçınız ve Doğal Görünüm

Saçınızın sadece görsel olarak ile kalmayıp hissiyat olarak da doğallığını en üst noktada hissedeceksiniz. Protez saçların en önemli özelliği; hem görüntü olarak kendi saçınız gibi olması hem de doğal bir hissi olmasıdır.